Vyššie

Zverejňovanie

Zariadenie pre seniorov – Domov dôchodcov Bojnice zverejňuje údaje na základe zákona 211/2000 Z.z o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov. 

Webové sídlo www.seniordombojnice.sk sa v čo najväčšej miere snaží o dodržiavanie platnej legislatívy v oblasti zverejňovania povinných údajov a prístupnosti webových stránok, a to najmä zákona 275/2006 Z.z. o informačných systémoch verejnej správy v znení neskorších predpisov a platného výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch informačných systémov verejnej správy.

Webové sídlo www.seniordombojnice.sk si je vedomé nedodržania štandardov v niektorých častiach stránky, kde zverejňuje dokumenty(zmluvy), doručené výlučne klasickou poštou.
Ide o dokumenty, ktoré Zariadenie pre seniorov - Domov dôchodcov Bojnice netvorí a nemá k dispozícii zdroj príslušných textov v elektronickej forme, preto zverejňuje informáciu v jedinej dostupnej forme ako naskenované obrázky vo formáte PDF.

Nová verzia stránky www.seniordombojnice.sk funguje od 1.6.2018. Prenos databázy na novú stránku sa uskutočnil 28.4.2018, preto je dátum zverejnenia všetkých dokumentov, ktoré boli zverejnené pred dátumom prenosu databázy rovnaký a to 28.4.2018.

Prenosom databázy dňa 28.4.2018 sa mohli niektoré zverejnené dokumenty a informácie nesprávne preniesť, preto nevylučujeme prípadnú nefunkčnosť alebo stratu niektorých odkazov a zverejnených dokumentov.

V prípade, že na takýto odkaz narazíte alebo nenájdete požadované zverejnené údaje, kontaktujte Zariadenie pre seniorov - Domov dôchodcov Bojnice na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Zariadenie pre seniorov - Domov dôchodcov Bojnice od 31.3.2022 zverejňuje všetky zmluvy a dodatky k zmluvám v Centrálnom registri zmlúv - https://crz.gov.sk/.

Zmluvy (138)
PLÁN NA PREDCHÁDZANIE A RIEŠENIE KRÍZOVEJ SITUÁCIE V SÚVISLOSTI S OCHORENÍM COVID-19
Dátum:
30. apríl 2020
 
 
 
Powered by Phoca Download